Lista e Ekspozuesve

Compnay Country Activity Web
Ad Luxury Albania Decoration http://www.adluxurydesign.al
Albait Italy Food
Ardeno Albania Decoration http://www.ardeno.com/
ATC Natyral Albania Food http://atc.ccwebsites.net/
Beta Mobileri Albania Decoration http://www.albaitfood.com/
Birra Peja Kosovo Beverage http://www.birrapeja.com/
Caribean Frozen Drinks Greece Beverage
Tirana Cash & Carry Albania Food
Chimica dr. Francesco d'Agostino Italy Hygiene http://www.chimicadagostino.com/
Coffee Land Greece Beverage http://coffeeland.gr/
Colorato Greece Hygiene http://www.colorato.net/gr/index.htm
Confindustria Bari e BAT Italy Food http://www.confindustria.babt.it/
Consorzio Lyra Italy Decoration http://www.consorziolyra.it/
Cosmonte Foods Albania Food http://www.kosmontefoods.com/
Dentamaro Italy Food http://www.oliodentamaro.altervista.org/
Dragonetti Italy Decoration
Elektromagjia Albania Hygiene http://www.elektromagjia.com/
Fral 2000 Albania Decoration http://www.fral-2000.com/
Frenkli (riki fabrics) Albania Decoration
Frutomania Kosovo Beverage http://www.frutomaniaks.com/
Glaukias Teknology Albania Technology http://www.espressobarusato.it/export/
Guliano Tartufi Italy Food http://www.giulianotartufi.it/
Guerrazzi Italy Decoration http://www.guerrazzi.it/
ICDQ Italy Beverage
ITA ITALIAN TRADE AGENCY Albania Food http://www.ice.gov.it/
DISTRIBUTION VINI VLL. SALLAKU Albania Beverage
initaly Italy Food
Innex Italy Hygiene http://www.innex.it/
Insifa Albania Food http://insifashpk.yolasite.com/
I sapori di una volta Italy Food http://www.dilillofood.com/
Kantina Cobo Albania Beverage http://www.cobowineryonline.com/
Kantina Luani Albania Beverage http://www.kantina-luani.com/
Kantina Skenderbeu Albania Beverage http://www.kantinaskenderbeu.al/
Klima Italia Italy Decoration http://www.klimaitalia.it/
Laboratori Ushqimor Italy Beverage
Led Shop Albania Decoration http://ledshop.al/
Mari shpk Albania Hygiene http://www.marifurnizimehotelerie.com/
Marketing & Distribution Albania Food http://www.markdist.com/
Masiello Food Italy Food http://www.masiellofood.com/index-en.htm
Mecflex Italy Decoration http://www.mecflex.eu/
Mepra Italy Decoration http://www.mepra.it/#1
Midor Italy Hygiene http://www.midor.it/
Morava Honey Albania Food http://mjalte-morava.com/
Neranxi Albania Food http://www.neranxi.al/
New Wind Italy Food
Pachi srl Italy Food http://www.caffecreme.it/
QKL Albania Technology http://www.qkl.gov.al/
Rivera wines Italy Beverage
Rois Bros Greece Hygiene http://www.roisbros.gr/
Shoqata SH.U.M. Albania Beverage
Silver Greece Decoration http://mini-kitchen.gr/
Smetar Greece Decoration http://www.smetar.it/
Stone Castle Winery Kosovo Beverage http://www.stonecastlewine.com/
Terra Promessa Italy Beverage http://www.cantinefalcone.it/
Unipress Albania Others http://www.shekulli.com/
Velecik Albania Food
Veseli F. Albania Decoration https://veselif.wordpress.com/
3D Wall Paper Albania Decoration
Agna Group Albania Beverage http://www.agnagroup.com/new/
Fasoo Raner Albania Hygiene
Orion Tranes & Services Albania Branding http://www.natyr.al
Steko shpk Albania Decoration http://www.steko-shpk.com

Follow us

  • Spot Panairi HoReCa

  • Horeca Panair 2015

  • HoReCa 2016

  • Vizitoret

    HoReCa® Fair Albania tashme eshte
    kthyer ne tradite. Pregatitjet per
    edicionin e trete vazhdojne me
    ritme intensive nga stafi yne.
    Edicioni i 3te do te zhvillohet ne
    datat 03-06 Mars 2016 ne qendren
    me te madhe per zhvillimin e
    panaireve ne vend, Tirana Expo
    Centre.